Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Kolazh: Kur Pata Nje Lule T'bukur, Tuj Shetit Ke Tull E Pusit, Te Desha Me Hakikat, Cesmja Kishes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14

Tuj shetit ke tull e pusit

Tuj shetit o ke tull e pusit
keputa o nji trandofile
trandofiles o ci vjen era
lule tbukra na sjell pranvera
of amon amon

Kur ma bjen o kafen perpara
Me ato dur por si biluri
Mshif me sy moj tu dhasht e mara
Fol e qesh moj tu shtofte nuri
bukuris o

Ma bjen kafen me buz tuj qeshe
Me ato dy syt e zeze
Porsi tandofili ne vese
Trandofile kimetleshe
of amon amon


Artiola Toska - Kolazh: Kur Pata Nje Lule T'bukur, Tuj Shetit Ke Tull E Pusit, Te Desha Me Hakikat, Cesmja Kishes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kolazh: Kur Pata Nje Lule T'bukur, Tuj Shetit Ke Tull E Pusit, Te Desha Me Hakikat, Cesmja Kishes".
3. Video është e këngës "Kolazh: Kur Pata Nje Lule T'bukur, Tuj Shetit Ke Tull E Pusit, Te Desha Me Hakikat, Cesmja Kishes", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 1