Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artiola Toska - Kismetit Nuk I Dihet

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kismetit Nuk I Dihet".
3. Video është e këngës "Kismetit Nuk I Dihet", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artiola Toska - Kismetit Nuk I Dihet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  31

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014

Komente

Asnjë Koment

11/07/2014

2014-07-11T16:32:16+00:00Mos e le gjithë jeten tende ne dor
kismetit oooo
bukurin e jetes merre si te vjen,
se shumë shpejt po iken ditet
jo nuk kthehen mo dhe kismetit
nuk i dihet asnjeher.

2x
Diten kur te takova te paralajmerova
por ti asnje fjal jo nuk ma the duket asiqare
djal e ki humb fare kur te thash me mu
se ki leht...

Diten kur te takova te paralajmerova
por ti asnje fjal jo nuk ma theee duket asiqare
djal e ki humb fare thu me vete hajt se ki
kismet...

REF. 2x:
Mos e le gjithë jeten tende ne dor
kismetit oooo
bukurin e jetes merre si te vjen,
se shumë shpejt po iken ditet
jo nuk kthehen mo dhe kismetit
nuk i dihet asnjeher.

Nuk i dihet neser a do ket shanc tjeter
nuk esht jeta djal jo 1000 vjet
duket asiqare djal e ki humb fare kur te thash
me mu se ke te leht...
nuk i dihet neser a do ket shanc tjeter
nuk esht jeta djal jo 1000 vjet
duket asiqare djal e ki humb fare thu me vete hajt
se ki kismet...

REF. 2x:
Mos e le gjithë jeten tende ne dor
kismetit oooo
bukurin e jetes merre si te vjen,
se shumë shpejt po iken ditet
jo nuk kthehen mo dhe kismetit
nuk i dihet asnjeher.


Ky tekst u dërgua nga NitaStyle
Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet