A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artir Gjikokaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Artir Gjikokaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 22 Shkurt 2016, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Boll Kam Duru". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Në vitin 2018, Artir Gjikokaj publikon albumin "Live 2018". Më datë 26 Dhjetor 2018, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Kjo Dashni". Më datë 14 Qershor 2019, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Ne Zemer". Më datë 9 Tetor 2019, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Bjeri Pishman". Videoklipi u prodhua nga kompania U...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Gazmend Kosova

Granit Llugaliu

Eroll Dogani

Arben Gashi

Edison Kelmendi

Beni Baksi

Amrush Thaqi

Hajrumin Kamberi

Aleksandër Gjelaj

Marin Raja (Rini)


Tags: Artir Gjikokaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019