Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Arton Cervadiku

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Arton Cervadiku është një autor këngësh. Më datë 30 Mars 2013, Hekuran Krasniqi & Arton Cervadiku publikojnë videoklipin "Dje Dhe Sot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Gezim Lazri

Riza Bërbatovci

Labinot Mezini

Genci Malaj

Leart Boshnjaku

Luan Bakiu

Olsi Gjondedaj

Shefqet Gjocaj

Feston Dumani

Samer Agolli

Tags: Arton Cervadiku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet