Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur Dhamo & Etleva Gega - Si Ma More Zemrën Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I shkela i shkela rruget
ku kishe ecur ti
I preka te tera
te gjitha ckishe hedhur ti
I keputa keputa gonxhet
qe celin ne buzet e tua
I preva te tera lulet
qe kishte prehri yt
Dashuria jo nuk do
Fjale pa kuptim
Vec pak zjarr.pak zjarr kerkon
Nga une dhe ti
Yjet zogjte me kuptuan
Dhe te gjithe me falen kengen
E pameshirshme u tregove ti


Ky tekst u dërgua nga Alma Bezhani

Artur Dhamo & Etleva Gega - Si Ma More Zemrën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Ma More Zemrën".
3. Video është e këngës "Si Ma More Zemrën", por nuk këndohet nga Artur Dhamo & Etleva Gega.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artur Dhamo:


Komente 0