Artur Matia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Artur Matia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në Mars 2014, Artur Matia merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ky Marak". Në Mars 2014, Artur Matia merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Shqipëri Je Dashuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Tonin Uldedaj

Xhelal Juka

Prek Mrishaj

Adem Barbullushi

Bardhok Mehmeti

Istref Zaraj

Elderin Dekaj

Viktor Paloka

Lirim Hoxha

Suad Shaptafa


Tags: Artur Matia, Artur Matija

Krijo Një Kartolinë