Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Artur Qerimi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Artur Qerimi është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 2 Shkurt 2016, Artur Qerimi publikon videoklipin "Instrumentale", në bashkëpunim me Xhefri Llani & Lidia Banushi. Më datë 27 Tetor 2016, Landi Roko & Artur Qerimi publikojnë videoklipin "Mbreteresha Ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtareVetem Harem


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lulzim Morina

Skender Buzoli

Egzoni Vogel

Miri Kamzes

Marseli

Hysen Trubareva

Soni I Vogel

Fatmir Sula

Sulltan Hajolli

Mursel Murseli

Tags: Artur Qerimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet