Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Artur Qerimi - Ku Ndodhesh Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/07/2013

2013-07-17T16:18:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Ndodhesh Ti" kënduar nga Artur Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fadil Riza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gjithka po të lypi,spo të gjej
Ti e din mir un për ty qka ndjej
Ku ndodhesh ti, me vete flas
Prej që se kam pas, zemra don mem plas. 2x

ref:(2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.

Mir e din ti qka kam ndjeh për ty
Një pjesë të zemrës ti ma ke thy
Gjithmon ti, ne zemrën tem
Me t'harru ty zemra e ka problem. 2x

ref : (2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.

ref : (2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.Më Shumë Këngë Nga Artur Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet