Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Asgje Sikur Dielli - Bankine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bankine".
3. Video është e këngës "Bankine", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asgje Sikur Dielli - Bankine Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"1 (One)"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1998

1998-11-30T23:00:00+00:00Mendova pakez ndryshe
Kur u ngritem me larte
Mos ndoshta nje dite
Do ta nderprejme kete varg

Nderruam rroba tvjetra
Nderruam veten dhe ata
Beme qe te ndalen
Te shikojne me mall

Nganim papritur,
ashtu te uritur ngahere,
Ne kete besonim,
shumecka do te nderronim kete here,

Mberriten te nentedhjetat
Tatuazh ne cdo ane
Por sa u mesuam
Te biem nga lart

A dime pyes veten
Kjo nuk ish dhurate
Perse kjo vonese
cdo here me e gjate

Nganim papritur,
ashtu te uritur ngahere,
Ne kete besonim,
shumecka do te nderronim kete here,

Si ende smesuam
Kete doemos duhet nderruar
Si ende skuptuam
Kete varg do vazhduar

Bankine, oh..
Bankine, oh..


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë