Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Asgje Sikur Dielli - Merr Guxim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merr Guxim".
3. Video është e këngës "Merr Guxim", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asgje Sikur Dielli - Merr Guxim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ndodhemi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Merr guxim e ec me mu’,
diku larg, larg me mu’

Merr guxim e nis vrapo,
diku larg mos hezito

Merr guxim e fluturo,
unë kam krahë mos u friko

Ne jemi lartë, jemi shumë lartë,
poshtë ti mos shiko, dorën ma shtrëngo
ne jemi bashkë, ne jemi lartë

Merr guxim e ec me mu’,
merr guxim e fluturo
unë kam krahë mos u friko
merr guxim e ec vrapo
diku larg mos u friko

nuk ka më kthim, nuk ka shpëtim,
merr guxim...


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë