Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Ne Kendej Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Njerezit presin ne rend,
Dihet per tgjithe nuk ka vend
Disa prej tyre do tofrojne
Leter te zbrazet si gjithmone,
pa kriter dhe mund te mjere,
Mendojne se jane tvertete ata.

Nder ne eshte bere rutine
Per te medhenje, cdo gje ka kuptim
Mbetet tshpresojme se do te nderroje
Te kthehem kah dielli perendon
Te mos ndodhe te shetisim ne kohe
Te mbesim prape, te humbim dhe kete hap

Nuk kam ide, cdo te ndodhe me ne, kendej
Nuk kam ide, cdo te ndodhe me ne, kendej
Nuk kam ide, cdo te ndodhe me ne, kendej


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/1998


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente 0


Asgje Sikur Dielli - Ne Kendej
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kendej".
3. Video është e këngës "Ne Kendej", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.