A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Asgje Sikur Dielli - Nuk Me Duhet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ndodhemi"


Nuk më duhet
por nuk shuhet
kjo varësi
që vetëm më shqetëson
Si e shkruar
e pa ftuar,
më rrethon pas
dhe më anulon.

E gabuar,
disi e hutuar,
duket sikur s`ke
kohë të mendosh
Kot arnohesh
të dëshmohesh
t`gjitha këto
e bëjnë amullinë

Çdo e keqe rrjedhë nga dobësia
dhe varësia e cila të rrethon
Nuk do t`mbetem i grimuar
s`do t`pranoj që kështu të mbijetoj

Bindjet t`mia, bindjet tua
bindjet tona, n`parim dallojnë


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019