Më mbaj mend (për 1 muaj)


Asgje Sikur Dielli - Pionier
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pionier".
3. Video është e këngës "Pionier", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Asgje Sikur Dielli - Pionier Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Disident"

Komente

Asnjë Koment

17/06/2015

2015-06-17T12:13:06+00:00Mbaj në mend se jam vonuar, paksa i demoduar,
Më duhej ky fillim i ri,
Bëra ç’mos të rastisem, mos t’duket se vardisem
Rutinë e rrenë, asgjë me ndjenjë

Dhe kur ëndërra përfundoi dhe unë nuk isha në lojë
Më the rrëmujë, rrëmujë pa fund,
Mbeta i frustruar, shumë kohë i shokuar,
Stoli në mur, relikë pa bujë
Aha, aha

Unë dua t’ndihem dhe njëherë,
Padron pa pardon n’këtë opinion
Nuk dua t’ndihem asnjëherë,
Pionier me pietet të mjerë


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë