A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Asgje Sikur Dielli - Melankoli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/06/2015

2015-06-17T13:18:25

Këngë e albumit:

"Disident"


S’ka kuptim, më t’bëj aktrim
T’bëhem sikur duhet prit
Dua, dhe pse kam frikë,
T’humbi edhe një ditë

Një nga një, ditët m’bëhen barrë
Ne të dy, humbëm dhe këtë rradhë
Kot më, nuk kam fuqi
Për një fillim të ri

Pres të ndodhë një mrekulli
Ta largojë këtë melankoli

Kah do kthehem atë zë dëgjoj,
Them mbaroj, por fillim kërkoj
Duket nuk ka mbarim
Malli dhe për një tentim

Pres të ndodhë një mrekulli
Ta largojë këtë melankoli
Oh, pres të ndodhë një mrekulli
Ta largojë këtë melankoli


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019