Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Asim Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Asim Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 21 Mars 2014, Asim Gashi publikon videoklipin "24 Ore". Muzika e këngës u punua nga Shpeta Sound, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Në vitin 2016, Asim Gashi publikon albumin "Unplugged". Më datë 27 Nëntor 2017, Shaqir Cërvadiku & Asim Gashi publikojnë videoklipin "Plisi". Teksti u shkrua nga Milaim Islami. Për orkestrimin u kujdes Shpeta Sound. M...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtareUnplugged 2 (2018)

Unplugged (2016)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shkelqim Kola

Granit Hyseni

Avni Mehmeti

Meti (Muhamet Berbatovci)

Fatmir Elezi

Sokol Koçi

Murat Gjoniku

Arif Murati

Fadil Aziri

Duchi

Tags: Asim Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet