Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi - Sonte Ti Po Bëhesh Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Sonte ti po behesh nuse, a ka kush ket nat ta ndal
Syt e zi faqet e kuqe tjetrit po ja fal (X2)

Sonte gotat nje nga nje zbrazi dhimbje plote
Dhe askush mos le ta di se po qaj me lot

Do te behem nje dit dhender
Sdo te kem prane ty nuse qe te du
Mos e pafsha as ne enderr
Ate nate kur ti me je largu
Do te behesh nje dite nuse
Sdo te kem prane ty nuse qe te du
Mos e pafsha as ne ender
Ate nate kur ti me je largu

Sonte ti po behesh nuse a ka kush ket nat ta ndal
Syt e zi faqet e kuqe tjetrit po ja fal (x2)

Sonte gotat nje nga nje zbrazi dhimbje plote
Dhe askkush tmos le ta di se po qajme lot
Do te behem nje dit dhender
Sdo te kem prane ty nuse qe te du
Mos e pafsha as ne enderr
Ate nate kur ti me je largu
Do te behesh nje dite nuse
Sdo te kem prane ty nuse qe te du
Mos e pafsha as ne ender
Ate nate kur ti me je largu
Asim Gashi
Publikimi: 01/04/2018


Asim Gashi - Sonte Ti Po Bëhesh Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sonte Ti Po Bëhesh Nuse".
3. Video është e këngës "Sonte Ti Po Bëhesh Nuse", por nuk këndohet nga Asim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:


Komente 0