Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi - Potpuri 1 2019  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/09/2019

2019-09-14T20:55:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 1 2019" kënduar nga Asim Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Asim Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet