Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asim Gashi - T'fala Parisit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Ooooo Zoti madh të qofshim fal
Në Kosovë lufta u kall
në Drenic aty pikë së pari
Në gjoks luani Adem Jashari

Le ta din Londra e Moskova
Nuk dorzohet kurr e gjallë Kosova
T’fala Parisit e t’fala Berlinit
Jemi ushtarë të Zahir Pajazitit
T’fala Parisit Pluma Beogradit
Jemi ushtarët e Adem Jasharit

Ooooo ju moj nana Kosovare
e ju fmij qe fleni n’male
ooo me na fal per vujtjet e juja
se Kosova është e juja


Le ta din Londra e Moskova
Nuk dorzohet kurr e gjallë Kosova
T’fala Parisit e t’fala Berlinit
Jemi ushtarë të Luan Haradinit
T’fala Parisit Pluma Beogradit
Jem ushtarë të Agim Ramadanit


Ky tekst u dërgua nga AnisaAsim Gashi
Publikimi: 28/11/2021


Asim Gashi - T'fala Parisit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'fala Parisit".
3. Video është e këngës "T'fala Parisit", por nuk këndohet nga Asim Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Asim Gashi:


Komente 0