Asllan Bejta
Asllan Bejta

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Asllan Bejta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 26 Prill 2021, Asllan Bejta publikon videoklipin "Ramazani Pa Ty Nane". Muzika e këngës u punua nga Jeton Rahmani, ndërsa teksti u shkrua nga Abaz Selmani. Më datë 30 Tetor 2021, Asllan Bejta publikon videoklipin "Te Kujtojm Imer Berisha". Muzika e këngës u punua nga Jeton Rahmani. Më datë 29 Prill 2022, Asllan Bejta publikon videoklipin "Bamirsija"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0