Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asllan Bejta

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Asllan Bejta është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 26 Prill 2021, Asllan Bejta publikon videoklipin "Ramazani Pa Ty Nane". Muzika e këngës u punua nga Jeton Rahmani, ndërsa teksti u shkrua nga Abaz Selmani. Më datë 30 Tetor 2021, Asllan Bejta publikon videoklipin "Te Kujtojm Imer Berisha". Muzika e këngës u punua nga Jeton Rahmani....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Asllan Bejta

Komente 0