A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  83
  • Vendlindja:
  • Theranda 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Astro është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Astrit Balaj (Astro) ka lindur ne vitin 1988 ne Therand pas moshes 8 vjeqare ai jetonte ne gjermani deri nmoshen 13 vjeq. Mirret me muzik qe 2 vjet e gjysme. kendon RNB dhe Rap. Astro emrin e vertet e ka Astrit por shoket e therrisnin astroo nje emer qe ka qe ka domethanien e yllit. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikojnë videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny. Më datë 19 Maj 2012, Astroo publikon videoklipi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Sela aka Boszman

Dren (D.o.G.)

Alidema

B52

ZeeroMan

Ex King

Jeton

Barooti

Alba G

Rrufeja


Tags: Astro, Astro Mc, Astroo, Asto Mc, Astrit Balaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019