A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Bejta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Astrit Bejta është një këngëtar i njohur. Fillon të këndon që nga viti 1997. Realizon një numër të madh këngësh, ku disa prej tyre i ka të përfshira në albumin e tij "Zoti i shpisë" të vitit 2012. Astriti është i martuar dhe ka një vajzë e një djalë. Tash është duke punuar mbi katër këngë të reja, një ndër të cilat është baladë Më datë 4 Tetor 2013, Astrit Bejta publikon videoklipin "Potpuri 2013". Videoklipi u prodhua nga RGB Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dardan Aliu

Hysni Zeqiri

Driton Sopa

Armend Miftari

Afrim Uka

Hysen Smajli

Nani-Style

Faruk Visoka

Edi Krasniqi

Toni


Tags: Astrit Bejta

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019