Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Astrit Gjocaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Astrit Gjocaj është një shkrimtar. Astrit Gjocaj është një poet i ri, ka diplomuar Fakultetin Juridik si dhe është në përfundim të Shkencave Politike. Përveç studimeve merret me shkrime “Në zjarrin e ndezur hidhi kujtimet” është libri ti i parë, i pasionuar pas artit është skenarist dhe bashkë regjisor i filmit metrazhit të shkurt “Ku janë”....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatmir Çitaku

Leonard Shala

Perparim Blakaj

Abdyl Kadolli

Endrit Mehmeti

Gentinikqi

Rinor Murati

Martin P Lleshi

Xheladin Hamza

Bujar Meholli

Tags: Astrit Gjocaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet