Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Gjocaj
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Astrit Gjocaj është shkrimtar. Astrit Gjocaj është një poet i ri, ka diplomuar Fakultetin Juridik si dhe është në përfundim të Shkencave Politike. Përveç studimeve merret me shkrime “Në zjarrin e ndezur hidhi kujtimet” është libri ti i parë, i pasionuar pas artit është skenarist dhe bashkë regjisor i filmit metrazhit të shkurt “Ku janë”.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »

Punuan Biografinë:  titi1989  

Komente

1

Facebook

Fanpage

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet