Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Mulaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  112
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Zvicër 
 • Mosha:
 • 33 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Astrit Mulaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore moderne. Astriti ka vite që jeton në Zvicër, por është nga Kosova dhe cilësohet si një nga këngëtarët jo vetëm me zërin e ëmbël, por edhe i preferuar apo simpatiku i femrave. Astriti ka realizuar shume këngë dhe preferohet jo vetëm në koncerte por edhe në dasmat shqiptare, ndërsa këngët e tij janë kthyer në hite të bukura shqiptare që i dëgjojnë të gjithë. Në vitin 2011, Astrit Mulaj publikon albumin "Dashuri E Ndaluar". Më datë 2 Shkurt 2012, Astri...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥Live 2017 (2017)

★★★☆☆

Të Dalt Flaka Moj Dashni (2016)

★★★★★

Shpejt Festive / Forca E Fatit (2013)

★★★★

Dashuri E Ndaluar (2011)

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (6)

9
13
1
1
1
22

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Valton Krasniqi

Labinot Rexha

Korab Jetishi

Lok Komoni

Enis Bytyqi

Alban Mehmeti

Liridon Sefa

Mr.Safet

Lind Prizreni

Dryton Deqanasi

Tags: Astrit Mulaj, Titi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet