A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Astrit Mulaj - Masi Nuse Nuk Mu Bane


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Live 2017"

Këngë e albumit:

"Lindi Dashuria"

Këngë e albumit:

"Dashuri E Ndaluar"


Lajmet e mira vijn ngadal..
e te kqijat me shpejtesi..
shpejt me erdhen fjalt......
po martohesh ti......
Fatin ton e ke vendos,,
po e shun te fundit shpres,,
ty nuk te brengos...
edhe nese vdes..

ref:
Masi nuse nuk mu bane,,,
sdu me dit ku je me kon je,,
sdu me dit per jeten tande,,
sdu me ndi as keq as mir,,
nuk kam mall nuk kam deshir..
lamtumir veq lamtumir...

Kejt qka kemi enderru.,..
per ty paska qen veq loj..
ti jeton pa mu..
pa ty un jetoj,,,,
fatin ton e ke vendos ,,,
po e shun te fundit shpres.,,
ty nuk te brengos...
edhe nese vdes...

ref:
Masi nuse nuk mu bone..
sdu me dit ku je me kon je,,
sdu me dit per jeten tande,,,
sdu me ndi as keq as mir,,
nuk kam mall nuk kam deshir,,
lamtumir veq lamtumir.....


Ky tekst u dërgua nga Arian_palokaj@hotmail.com
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019