Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Mulaj - Shko Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  8

Ti mi ke vra endrrat e femiriseme
Ma ste besoj me ne qudira
Ti ma ki vra dhe vrullin e rinise
mos te luftoj me per gjera te mira

E di se ketu esht fundi dhe lotin ti e nxorre
kur ike dhe e more tjetrin per dore

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti ime pervlues
Shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin ten mashtrues gjarper helmues

Ti mi ke vra endrrat e femiriseme
Ma ste besoj me ne qudira
Ti ma ki vra dhe vrullin e rinise
mos te luftoj me per gjera te mira

E di se ketu esht fundi dhe lotin ti e nxorre
kur ike dhe e more tjetrin per dore

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti ime pervlues
Shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin ten mashtrues gjarper helmues

Shkoo e paq fatin e lumtur
mua le te me ngroh loti im pervlues
shko nuk me dukesh as e bukur
tash kur po te njoh tipin tend mashtrues gjarper helmues


Ky tekst u dërgua nga  lisaa

Astrit Mulaj - Shko
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shko".
3. Video është e këngës "Shko", por nuk këndohet nga Astrit Mulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Astrit Mulaj:


Komente 0