Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Mulaj - Ti Je Pa Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jam pa ty si nat pa han,
A e din sa keq m’ke lan?
Ah lotoni syt e mi,
Mbeta pa dashni.

A t’me kishe dasht,
Jo kurr nuk ishe ik,
Prej kur s’jemi bashk,
Shpirtin ma ke fik

Prej kur s’jemi bashk,
Shpirtin ma ke fik

Ref:
Ti je pa zemer
Ti je pa mshir,
Sot as ne emer
S’mundesh mem thirr

Ti je pa zemer,
M’ke ba me vujt
Dashnia jem
u bane e tjeterkujt

Jam pa ty si nat pa han,
A e din sa keq mke lan?
Ah lotoni syt e mi,
Mbeta pa dashni.

A t’me kishe dasht,
Jo kurr nuk ishe ik,
Prej kur s’jemi bashk,
Shpirtin ma ke fik

Prej kur s’jemi bashk,
Shpirtin ma ke fik

Ref: (2X)
Ti je pa zemer
Ti je pa mshir,
Sot as ne emer
S’mundesh mem thirr

Ti je pa zemer,
M’ke ba me vujt
Dashnia jem
U bane e tjeterkujt


Ky tekst u dërgua nga Rina M.

Astrit Mulaj - Ti Je Pa Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Pa Zemer".
3. Video është e këngës "Ti Je Pa Zemer", por nuk këndohet nga Astrit Mulaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Astrit Mulaj:


Komente 0