A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Astrit Stafai

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 39 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Astrit Stafai është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur. Astrit Stafai vjen nga Kosova dhe jeton në Prishtinë, njihet si kompozitr i madh. Ka pasur disa bashkpunime me disa këngëtarë mjaft të mëdhenj si: Gili, Blero etj. Në Qershor 2011, Blero merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Sonte Mos Qaj", në bashkëpunim me Astrit Stafa. Më datë 18 Qershor 2011, Blero publikon videoklipin "Summer Love", në bashkëpunim me Astrit Stafaj. Videoklipi u prodhua nga Asha. Me këtë këngë, Blero u paraqit në këto fes...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Flori Çoçaj

Luli (Lulzim Sadiku)

Kosovar Alija

Besim Krasniqi

Bajram Jakaj

Shkelqim Kosova

Shkumbin Tafilaj

Mili Sallauka

Armend Miftari

Driton Sopa


Tags: Astrit Stafai, Astrit Stafa, Astrit Stafai, Astrit Stafaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019