Më mbaj mend (për 1 muaj)

Astrit Zikolli - Bojna Dasem Me Shyhret  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Dasmash 2019"

Komente

Asnjë Koment

20/07/2019

2019-07-20T18:56:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bojna Dasem Me Shyhret" kënduar nga Astrit Zikolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Astrit Zikolli i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Astrit Zikolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet