TEKSTESHQIP

Astrit Zikolli
Mos Me Kerko
Lyrics

Sikur dielli n'tok me ra sikur drit kurr mos me pa me dy duar me ke vra tradhtin qe mke ba

Me tego a krenohesh qe me bane mu me lot me trego si po ndjehesh kur ti qesh e un derdh lot

Ref
Merrma edhe shpirtin ti shijoje jeten kurr mos me kerko ne vendin e vjeter

Mi ke mbyll ruuget e jetes mi verbove syt ne ball
po kjo zemer me nje tjeter perpara mem dal

te uroj per gjith jeten me tjetrin paq fat te bardh e mallkoj une veten deri sot qe te kam dasht

REf x4

Merrma edhe shpirtin ti shijoje jeten kurr mos me kerko ne vendin e vjeter

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky materiali muzikor është prezantuar para shikuesve i përpunuar artistikisht me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 8 Qershor 2016. Komponues i muzikës, autor i tekstit dhe arranzhues i muzikës është Besnik Zikolli.