Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Aten është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo heavy metal. Zhanri: Death Metal Themeluar: 2011 Vendi: Tiranë ANËTARËT Enea - kitarë, vokal Atris - kitarë, vokal i dytë Bes - bateri Baltion - bas, vokal i dytë Në vitin 2014, Aten publikojnë albumin "Horns Of Evil"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentHorns Of Evil (2014)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Thunder Way

Gverr

Night Rappers

Potpuri Me Bilbilat

Ligji Rruges

Gillespie

E'7

Kadenca Dhe Naseri

Tempulli G

Madd Dogs

Tags: Aten


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet