A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Atnand Muca - Per Ty  (Feat. Franci Rrasa)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

11/02/2013

2013-02-11T01:43:48

Featuring

Franci Rrasa


Nuk e kuptoj
pse ndihem keq girl
ndoshta se je larg meje
ndoshta se ti me mungon,
menyra se si flet
me terheq si magnet
sa dua te them nje fjal
sa dua te kem me pran,
sa dua te kem pran
aromen tende te ndjej
asgje tjeter nuk dua
vetem ty ne krahe te kem,
nuk e di se c'po ndodh
me ne te dy
si kuptoi me kto ndjenja
s'te kuptoi me as ty,
nuk e di se c'ndjen tani
qe ti je larg
se di nese perseri
do kthehemi bashk...

[Atnand Muca]
Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Zemra ime te kam dashur
dha vazhdoj te dua
larg meje mos shko
ti ke lindur per mua,
ke qen dhe do jesh
gjithmon princesha ime
shpirt im ti
mos dil kurr nga jeta ime,
ne zemer te lendova
e di qe s'te meritoj
te lutem me fal
nje mundesi tjeter po te kerkoj,
''Te lutem me fal
un te dua pergjithmon''
ti zemra ime
shume me mungon
ta dish se dhe ne shpirt
mua me shkaterron,
degjoje zemren time
qe po te therret
me fal per gabimet
je gjeja vetme qe kerkoj ne jet...

Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Baby je ti ajo qe me mungon
ti je e vetmja qe me ploteson
do te dua gjithmon ty 4x

Do te dua gjithmon ty 4x


Ky tekst u dërgua nga  renii


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019