Franci Rrasa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Elbasan 
BIOGRAFIA: Franci Rrasa është një këngëtar. Karrieren e ka nisur me 22.03.2010 duke leshuar kengen e pare "Te Dua". Erdhi me i fuqishem se kurre duke bere nje bashkepunim me nje vajze dhe me shokun e ngusht me "One Wish". Tani ka nisur rrugen e House-RnB me grupin e tij 3Stars. Më datë 15 Korrik 2017, Franci Rrasa publikon videoklipin "Ya Body", në bashkëpunim me Markel, Dichy & Bifi. Muzika e këngës u punua nga vetë Franci Rrasa....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Toni-H Aka Tb

Eldi

Erto

E-Os Tbb

Kledi Rama

Kappacobra

Philip

Sbga-Gr

Stanny Buja

Erlind Zeraliu


Tags: Franci Rrasa

Krijo Një Kartolinë