Atonbeatz
Atonbeatz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Emri i Vërtetë:
  • Arton Krasniqi:
  • Vendlindja:
  • Peje Kosovë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 30 Qershor 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♋ Gaforrja

Biografia

BIOGRAFIA: Atonbeatz është një këngëtar, producent dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Arton Krasniqi, i lindur me datën 30.06.1997 në Peje i njohur me nofken (AtonBeatz)...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0