Më mbaj mend (për 1 muaj)

Jointinjo

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  49
 • Emri i Vërtetë:
 • Arsen Danga
 • Vendlindja:
 • Korçe 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Jointinjo është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Njihet si Jointinjo, por emri i vertet i tij është Arsen Danga. RAP-artist shqiptar, i lindur në Korçë në një familje të thjeshtë Korçare. Djalë i vetëm i asaj familje. Ka shumë stil më ndryshe se cfarë është dëgjuar deri tani në historinë e RAP`it shqiptar. I rritur ne nje qytet me tradita si Korca, ai do që Karrierën e tij ta popullarizojë në gjithë Shqipërinë madje dhe jashtë saj. Rryma të cilat ai i këndon janë Hip Hop Trap, Underground, Old ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Profili

SoundCloud

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

2 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Joitinjo, Audacious B, Jointjoitinjo, Joint, Arsen Danga

Komente 2