A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Augustin Ukaj - Na U Qu Rrushja Ne Sabah


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/07/2018

2018-07-11T22:38:26

Song from the album:

"Kenge Popullore"It's a long time that we try finding the lyrics to "Na U Qu Rrushja Ne Sabah" sung by Augustin Ukaj.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Augustin Ukaj attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Salih Krasniqi & Feriz Krasniqi. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ooo çu çu Rrushja ne sabahe
Ka la syte ka dale ne çardake
Dul ne çardak e morri t'ike
Me dur t'bardha ja ka ngjite

Me dur t'bardha ja ka ngjite
Plot me rruza e bylyzyke

Ooo plot me rruza e bylyzyke
Çka don djal per drek me te çite
A don pulen o me ta myte
A don petlla e fly te grymte

Nuk du pulen o me ma myte
Veç m'falsh faqe dhe dy sytemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019