TEKSTESHQIP

Augustin Ukaj
Zenun Stojku
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zenun Stojku" kënduar nga Augustin Ukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.