Aulona Deshishku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Aulona Deshishku është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Aulona Deshishku merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Kauboj". Në Qershor 2007, Aulona Deshishku merr pjesë në Polifest Kids 2007 me këngën "Atje Ne Rio"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Erda Bullaku

Fortesa Berisha

Era Saraçi

Gresa Hoxha

Xhesuida

Anamaria Isufaj

Albina Sinani

Nea Hamza

Vesa Kiseri

Lyra Basha


Tags: Aulona Deshishku

Krijo Një Kartolinë