Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aulona Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Aulona Krasniqi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2005, Aulona Krasniqi merr pjesë në Polifest Kids 2005 me këngën "Tym Vetem Tym"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Era Ramadani

Franceska Aurora Verzeroli

Erda Kryeziu

Dea Dibra

Ersa Islami

Vivian Mehmeti

Vesa Kiseri

Sumeja Kamberi

Elza Ajrullahu

Vesa Morina

Tags: Aulona Krasniqi


Komente mbi këtë artist