Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aulona Limani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
  • Vendlindja:
  • Kumanovë 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Aulona Limani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. AUTOBIOGRAFI: Une me muzike merem që në moshen 3 vjece e gjysem,për here të parë kam kënduar ne vitin 2003 ne festivalin Detelinka një festival ndëretnik. uk merem vetëm me muzikë njekohësisht me vëllain tim Albion Limani meremi edhe me balet, unë ka 10 vite që jam në studio danci në Kumanovë,ndërsa vëllai po trashëgon njëkohësisht edhe ai talentin e tij. Shumë rezultate ne morëm në balet në garat ndërkombëtare në Budapest ku vëllai mori vendin ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Aulona Limani

Komente 0