A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ona Vasjari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  46
  • Vendlindja:
  • Vasjari (Gjirokastër) 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Ona Vasjari është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Ajo është një nga emrat më të rinj të muzikës, bija e muzikantit, Xhelo Vasjari. Ona është rritur me muzikën popullore, dhe si njohëse e mirë e saj, ajo ka punuar shumë me muzikën dhe tekstet e këngëve për të sjellë projekte të kuruara në detaj. Një nga bashkëpuntorët e saj më të afërt në realizimin e këngëve është Adi Hila. Më datë 6 Tetor 2017, Ona Vasjari publikon këngën e saj të parë të shoqëruar me videoklip "Nuk Je Lab". Muzika e këngës ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Rilinda Velaj

Florida Meshi

Vjollca Robelli

Rezarta Smaja

Emmy

Orgesa Zaimi

Ertila Koka

Barbana

Ledi Vokshi

Olta Boka


Tags: Ona Vasjari, Aulona Vasjari, Ona

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019