Live Video

Aurel Thellimi & Astrit Qerimi - Ejani Per Qejf  (Feat. Mangavatut)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/04/2014

2014-04-28T02:04:43

Më Shumë Nga

Astrit Qerimi

Pjesëmarrëse në

Kenga Ime 2014Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ejani Per Qejf" kënduar nga Aurel Thellimi & Astrit Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aurel Thellimi & Astrit Qerimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:

Më Shumë...