Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Aurel Thellimi - Aktore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  203

Komente

Asnjë Koment

25/12/2014

2014-12-25T12:41:05+00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2014
Guximin marr
Te them dicka qe sta kane thene
Urreje veten ti sot
Digju ne lot
Guximin merr
Nga goja jote helmin nxjerr
Harron si ishe ti pa mu
Te paska mungu

Ref
Ti aktore je dhe une jo nuk e dija
Fjale ska fjale
E verber dashuria
Pse e ktheve ne mallkim
Kerkon pergjigje shpirti im

Guximin marr
Te shoh ne sy e shpirtin zbraz
Kjo jete me ty dimer dhe ere
Krijese pa vlere,,,,,


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet