Live Video

Aurel Thellimi - A Thua E Din  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

05/12/2016

2016-12-05T08:00:35

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Thua E Din" kënduar nga Aurel Thellimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Aurel Thellimi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:

Më Shumë...