Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurel Thellimi - Binte Shiu Pika Pika Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Binte shiu moj pika pika
Besome baba se ika, besome baba se ika(2x)

Te besova moj,te besova qe diten moj qe te fejova, qe diten moj qe te fejova(2x)

Ike ike more dhene
E kush tja beje moj nenes kafene, e kush tja beje moj nenes kafene(2x)

Le tja beje moj kush te doje
E kush i tha te me martoje, e kush i tha moj te me martoje(2x)

Le tja beje moj nusja e djalit
Qe per mua moj mka marr malli, o qe per mua moj mka marr malli(4x)


Ky tekst u dërgua nga Marsida Stafa

Aurel Thellimi - Binte Shiu Pika Pika
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Binte Shiu Pika Pika".
3. Video është e këngës "Binte Shiu Pika Pika", por nuk këndohet nga Aurel Thellimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurel Thellimi:


Komente 0