TEKSTESHQIP

Aurel Thellimi
Shpirt Fukara
Lyrics

Hej hej koken mbrapa mos e kthe
Dashurine merre me vete me kujto mua
Me le kur me thoshe
Sa te ndjej dhe tani
Me tjeter je
E prape me

Flas me veten une tani
Zemra prap te zgjodhi ty cfaj une kam cfaj une kam qe ty te dua
- [ ]

Hej here ti iken edhe e vjen
Nuk e di ke po genjen
Ate apo mua!
INFO
Projekti është bërë i disponueshëm tek fansat i kompletuar shumë bukur edhe me një videoklip muzikor, të cilin e krijoi Four Infinit Production. Ky videoklip u publikua më 19 Gusht 2019. Për muzikën e këngës kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Aurel Thellimi & De Vox, teksti është realizuar nga vetë këngëtari, ndërsa arranzhimin e përgatiti De Vox.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200