Më mbaj mend (për 1 muaj)

Aurela Gaçe - Fusha E Korabit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Moj fusha e korabit
Oh mjera un-o
Seç na erdhe hakut
Oh mjera un-o

Shkove dhe u harrove
Oh mjera un-o
Nji letër s’ma çove
Oh mjera un-o

Nji letër nji kartë
oh mjera un-o
Ta rujti dada n’arkë
Oh mjera un-o

Merr paret me fajde
Oh mjera un-o
Merr rrugën e hajde
Oh mjera un-o


Ky tekst u dërgua nga  stafi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Aurela Gaçe
Publikimi: 01/12/1998
Orkestrimi: Ilir Balla


Aurela Gaçe - Fusha E Korabit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fusha E Korabit".
3. Video është e këngës "Fusha E Korabit", por nuk këndohet nga Aurela Gaçe.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Aurela Gaçe:


Komente 0