Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aurela Gaçe

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  442
 • Vendlindja:
 • Llakatund, Vlore 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 45 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Aurela Gaçe është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe popullore vlonjate. Zoti i dha një dhuratë të çmuar, talentin për të kënduar. Ajo shpreson të arrijë shpirtrat e të tjerëve duke ndarë këtë dhuratë. Këngëtarja shqiptare Aurela Gaçe ka filluar të këndojë që në moshën 4 vjeç e gjysmë në Festivalin e Fëmijëve në qytetin e saj Vlorë. Aty edhe ka spikatur talenti i saj, që do të shpalosej më tej gjatë gjithë fëmijërisë me evente muzikore, ku edhe ka fituar mjaft çmime. Për Aurelën shkolla ka qenë vendi i marrjes së dije...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Motra e

Blerta Gaçe

Kunata e

John Van Ride

Pjesëmarrëse në

Eurovision

Kunata e

Gerta Mahmutaj

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Faqja

Zyrtare

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtareParaprakisht (2012)

Mu Thane Syte (2008)

Tundu Bejke (2001)

Superxhiro (2001)

The Best (2000)

Çile Zemrën (1998)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (15)

9
2
2
4
2
12
8
28
0
0
5
1
2
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Artiola Toska

Ledina Çelo

Ava Max

Orinda Huta

Parashqevi Simaku

Anxhela Peristeri

Eranda Libohova

Leonora Jakupi

Alberie Hadergjonaj

Irma Libohova

Tags: Aurela Gaçe, Aurela Gace, Aurela Gaqe, Vlora


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet