A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
John Van Ride

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 37 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Bricjapi ♑
BIOGRAFIA: John Van Ride është një dj i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Më datë 29 Gusht 2014, Gerta Mahmutaj & John Van Ride publikojnë videoklipin "Pija Me Emrin Tend". Në Shtator 2016, Gerta merr pjesë në Kënga Magjike 2016 me këngën "Vetes", në bashkëpunim me John Van Ride. Më datë 12 Maj 2017, John Van Ride publikon videoklipin "Per Ty", në bashkëpunim me Gerta Mahmutaj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

(0) 🆕

I fejuari i

Gerta Mahmutaj

Knuati i

Aurela Gaçe

Profili

Facebook

Profili

Twiter

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Andy Dj

Dj Vicky

Vali Corleone

Erjon Beci

Julian Mustafa

Flamur Cana

Erjon Korini

Rudi

Vani

Eleminimi


Tags: John Van Ride

Krijo Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2018